Місячний план роботи на березень 2020 р.

1. Семінар-тренінг:”Розвиток емоційно-особистісної сфери дошкільника засобами психогімнастики”.
2. Педагогічна кухня-практикум: ” Навчаємо дітей цікаво розповідати. Засоби емоційної виразності”.
3. Школа педагогічної майстерності: ” Кроки партнерської взаємодії батьків і закладу”.
4.Інтегроване заняття: дитина в соціумі, сенсорика: ” В гості до Колобка”.
5.Перегляд гри-драматизації за змістом української народної казки:” Котик і Півник” з використанням астільного театру (робота над виразністю мови);
6.Інтегроване заняття-бесіда: художня література, соціальна поведінка: ” Про Вовка і козенят”. Бесіда:” Щоб не трапилось біди, будь слухняним ти завжди”.
7.Тематичні заняття з нагоди відзначення Дня народження Т. Г.Шевченка.
8.Поетична зустріч дітей та батьків присвячена творчості Т. Г. Шевченка:” Якби ми вчились так як треба”.
9.Творчий вечір з нагоди 90-річчя української поетеси, письменниці Л. Костенко.
10.Творчі звіти педагогів що атестуються.
11. Засідання атестаційної комісії
12.Підготувати консультації для педагогів: ” Працююємо в команді. Основні форми організації дітей”, “Використання музичної логоритміки в освітньому процесі”
13.Святкові ранки: ” Прийди-прийди весно красна”
14.Інсценізація за мтивами казки Г. К. Андерсена “Дюймовочка”
15.Майстр-клас для батьків: ” Конструктор Lego та книга”
16. Всеукраїнська акція: ” Посади дерево”.