Паспорт ДНЗ

nvkn37@gmail.com

тел. 62-91-92, 63 70-86, 63-51-47

Заклад функціонує з 1 серпня 1975

Шевчук Людмила Михайлівна – директор спеціаліст вищої категорії, “Відмінник освіти України”. Володіє новітніми освітніми технологіями та методиками, активно їх використовує та поширює у професійному середовищі. Педагогічне кредо: “Співпраця та довіра”.

Вознюк Інна Володимирівна – вихователь-методист,спеціаліст вищої категорії. Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет в 2001 році. Є автором публікацій у педагогічній пресі. У роботі з педагогами використовує партнерський стиль взаємодії.

Бухтіярова Катерина Вікторівна – сестра медична старша, яка забезпечує здійснення оздоровчо-профілактичних заходів спрямованих на охорону і зміцнення здоров’я дітей. Активно співпрацює з батьками вихованців та педагогічним колективом з метою створення сприятливих умов для зміцнення та збереження здоров’я дітей.

Психологічну службу закладу очолює, практичний психолог – Василюк Оксана Юріївна, яка дбає про сприятливий психологічний мікроклімат у закладі. Головним чином у співпраці з сім’єю вважає за необхідне допомогти батькам зрозуміти правильні підходи до виховання, вибрати правильну тактику поведінки, які ґрунтуються на повазі до особистості дитини.

Кількість груп – 11, в них навчається та виховується 339 дітей.

Кількість педагогічних працівників – 27 , з них:

• відмінник освіти України – 1
  • звання «вихователь-методист» – 2
  • спеціаліст «вищої категорії» – 8
  • спеціаліст І категорії – 1
  • спеціаліст ІІ категорії – 1
  • спеціаліст – 17, з них мають статус «молодий спеціаліст» – 10

Пріоритетні напрямки роботи

• формування всебічно розвиненої та гармонійної особистості дитини;
  • реалізація особистісно-орієнтованої моделі навчання та виховання;
  • створення емоційного комфорту дитини в умовах дошкільного закладу;
  • виховання духовних рис особистості дитини на основі християнських цінностей;
  • розвиток дитячої творчості та креативності.

Гурткова робота

• гурток лікувальної фізкультури;
  • хореографічний гурток «Zumba baby»;
  • гурток англійської мови «Fanny English»;
  • логопедичний гурток;
  • гурток «Розвивального читання за методикою Л. Шелестової».

Інноваційна діяльність закладу:

• авторська методика М.Єфименка «Театр фізичного виховання та оздоровлення» (9 груп);
  • методика Л.Шульги з формування зображувальних здібностей (9 груп);
  • методика Н.Гавриш з використання творів художньої літератури для мовленнєвого розвитку дошкільнят (9 груп);
  • ТРВЗ (11 груп);
  • методика Ю.Роми «Безмежний світ гри з LEGO»(6 груп);
  • методика К.Орфа «Музика для дітей» (11 груп);
  • А.М. Богуш, І.Л. Сіданич «Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях» (9 груп);
  • «Освіта для сталого розвитку» Н. Гавриш (3 групи).

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими.

О.Уальд

Коротко про історію закладу

З 1.08.1975 року почав функціонувати відомчий ясла-дитячий садок № 37 «Казка» Рівненського заводу тракторних агрегатів.
18.01.1994 року заклад переведено на баланс держдепартаменту соціального обслуговування міської управи.
22.10.1996 року реорганізовано дитячий садок № 37 в садок-школу загального розвитку і навчання І ступеня.
23.11.2009 року Д/с-школу №37 реорганізовано в Рівненський навчально-виховний комплекс № 37 Рівненської міської ради.
Згідно Програми розвитку освіти Рівного на 2015 – 2020 роки проводиться поступова реорганізація НВК на заклад дошкільної освіти, шляхом припинення набору учнів до 1-го класу та вивільнення приміщень за рахунок випуску учнів зі школи.
З 1.09.2018 року заклад отримав статус Заклад дошкільної освіти ясла-садок № 37 Рівненської міської ради, за рішенням сесії Рівненської міської ради № 4474 від 21.12.2018 року.
Засновником закладу дошкільної освіти є територіальна громада Рівного в особі Рівненської міської ради. Уповноваженим органом засновника з питань освіти є управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради.
З 2003 року заклад очолює Шевчук Людмила Михайлівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, відмінник освіти України. Директор підтримує і продовжує традиції закладу, створює умови для комфортного перебування дітей та прояву професійної майстерності педагогів.
Методичну роботу закладу дошкільної освіти організовує вихователь-методист Пригода К. І., спеціаліст вищої категорії. Завдяки грамотному підходу щодо організації методичної роботи з кадрами, використання інтерактивних методів навчання, досягла помітних результатів у зростанні професійної майстерності педагогів.
Медичне забезпечення роботи закладу здійснює:
Мозоль Ольга Стахіївна–медсестра старша медична, яка забезпечує здійснення оздоровчо-профілактичних заходів спрямованих на охорону і зміцнення здоров’я дітей.

Психологічну службу закладу очолює, практичний психолог – Василюк Оксана Юріївна, яка дбає про сприятливий психологічний мікроклімат у закладі. Головним чином, у співпраці із сім’єю вважає за необхідне допомогти батькам зрозуміти правильні підходи до виховання, вибрати правильну тактику поведінки, які ґрунтуються на повазі до особистості дитини.

На сьогодні в закладі функціонує 11 груп в яких виховується 347 дітей : 2 групи раннього віку та 9 груп для дітей дошкільного віку. В групах створені умови для комфортного перебування дітей, також облаштовані кабінети для проведення роботи з дітьми (кабінет психолога, кабінет англійської мови, логопедичний кабінет та кабінет гурткової роботи). Для дітей які не відвідують дошкільний заклад працює консультативний пункт з підготовки дітей до навчання в школі.