Анонс заходів на лютий 2021 р.

1.Творча гра для педагогів: « Літературне кафе».
2. Школа професійної маайстерності: Ігрова діяльність дітей: хто не вміє грати діти чи педагог?
3. Заняття з художньої літератури: « В гості до пані Метафори».
4. Інтегроване заняття: художня література, соціальна поведінка: Розповідання казки: « Як Ведмеді сир ділили». Бесіда: « Не будь жадним і скупим, бо залишишся ні з чим».
5. Підготувати консультацію для педагогів:
« Техніки та прийоми згоди під час розмови з батьками»
6.Провести консультацію: « Вчимося розмовляти разом»
7. Організувати перегляд методичних об’єднань міста (офнлайн)
8. Обговорення новинок науково-методичної літератури.
9. Творчі звіти педагогів, що атестуються .
10.Провести тематичні заняття, з нагоди відзначення 150 – річниці з дня народження Л. Українки.
Колективний перегляд занять:
11. Підгрупова робота логіко-математичного змісту: « Місто цікавих фігур» (ранній вік)
12. Підгрупова робота логіко-математичного змісту: « В зимовому лісі» ( робота з множинами з використанням діяльнісного підходу)
13. Інтегроване заняття: логіко-математичний розвиток, економіка на тему:« В магазині»
( палички Кюізейнера)
14.Педагогічна рада: « Логіко-математичний розвиток дітей дошкільного віку».
15.Перегляд театралізованої вистави
16. Спортивно- музична розвага до свята Стрітення: « Зиму проваджаємо, весну зустрічаємо».