Анонс заходів на вересень 2021 р.

1.Опрацювати лист МОН « Щодо окремих питань діяльності закладів дошкільної освіти у 2021 – 2022 навчальному році.»
2. Ознайомити педагогів із змінами в рекомендаціх: « Щодо організації життєдіяльності в закладах освіти під час карантину»
3.Провести перше заняття згідно вказаної теми.
4.Провести педагогічну раду: « Завдання освітньої роботи на 2021 – 2022 навчальний рік».
5. Дискусійний клуб: « Нова редакція Державного стандарту дошкільної освіти. Що змінилося?»
6. Розробити методичні рекомендації щодо впровадження нових форм, методів і засобів організації освітньої діяльності згідно освітніх напрямків;
7. Провести засідання Команди ППС дітей з особливими освітніми потребами.
8. Підготувати консультацію: «Елементи навчання грамоти. Що варто знати? »
9.Ознайомити педагогів із положенням про атестацію та перспективним планом атестації педагогічних працівників.
10. Створити атестаційну комісію, провести її перше засідання.
11. Залучати педагогів до участі в заходах з нагоди святкування Дня дошкілля та Дня працівника освіти.
12. Перегляд театралізованої вистави: « Пан Коцький».
13.Провести обстеження звуковимови дітей середнього та старшого дошкільного віку.
Провести батьківські збори у вікових групах на тему:
« Організація освітнього процесу з дітьми раннього віку. Адаптаційні процеси.» (ранній вік)
«Граючись, навчаємося і розвиваємося.Привчаємо до самостійності.» ( молодший вік)
«Вікові особливості дітей п’ятого року життя. Мовленнєві навички дітей середнього дошкільного віку.» (середній вік)
« Чим я можу бути корисний іншим?»(старший вік)
14. Підготувати звіт батьківського комітету щодо підготовки до нового навчального року.
15. Виробнича нарада «Правила внутрішнього трудового розпорядку.»