Анонс заходів на вересень 2021 р.

1.Опрацювати лист МОН « Щодо окремих питань діяльності закладів дошкільної освіти у 2021 – 2022 навчальному році.»
2. Ознайомити педагогів із змінами в рекомендаціх: « Щодо організації життєдіяльності в закладах освіти під час карантину»
3.Провести перше заняття згідно вказаної теми.
4.Провести педагогічну раду: « Завдання освітньої роботи на 2021 – 2022 навчальний рік».
5. Дискусійний клуб: « Нова редакція Державного стандарту дошкільної освіти. Що змінилося?»
6. Розробити методичні рекомендації щодо впровадження нових форм, методів і засобів організації освітньої діяльності згідно освітніх напрямків;
7. Провести засідання Команди ППС дітей з особливими освітніми потребами.
8. Підготувати консультацію: «Елементи навчання грамоти. Що варто знати? »
9.Ознайомити педагогів із положенням про атестацію та перспективним планом атестації педагогічних працівників.
10. Створити атестаційну комісію, провести її перше засідання.
11. Огляд матеріалів педагогічної преси, новинок методичної літератури.
12. Залучати педагогів до участі в заходах з нагоди святкування Дня дошкілля та Дня працівника освіти.
13. Перегляд театралізованої вистави: « Пан Коцький».
14.Провести обстеження звуковимови дітей середнього та старшого дошкільного віку.
15.Провести батьківські збори у вікових групах на тему:
« Організація освітнього процесу з дітьми раннього віку. Адаптаційні процеси.» (ранній вік)
«Граючись, навчаємося і розвиваємося.Привчаємо до самостійності.» ( молодший вік)
«Вікові особливості дітей п’ятого року життя. Мовленнєві навички дітей середнього дошкільного віку.» (середній вік)
« Чим я можу бути корисний іншим?»(старший вік)
16. Підготувати звіт батьківського комітету щодо підготовки до нового навчального року.