Анонс заходів на вересень 2020 р.

Анонс заходів на вересень
1.Опрацювати інструктивно-методичні рекомендації: « Щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти у 2020 – 2021 навчальному році.»
2. Ознайомити педагогів із рекомендаціями: « Щодо організації життєдіяльності в закладах освіти під час карантину»
3.Провести перше заняття згідно вказаної теми.
4.Провести педагогічну раду: « Завдання освітньої роботи на 2020 – 2021 навчальний рік».
5. Школа професійних знань: «Посткарантинна напруга: як зберегти працездатність.»
6. Розробити методичні рекомендації для педагогів щодо організації життєдіяльності дітей в умовах карантину
7. Підготувати консультацію: « Як говорити з дітьми про короновірус?»
8. Розробити пам’ятку для педагогів: «Як щоденно підвищувати рівень стресостійкості»
9.Ознайомити педагогів із положенням про атестацію та перспективним планом атестації педагогічних працівників.
10. Створити атестаційну комісію, провести її перше засідання.
11. Огляд матеріалів педагогічної преси, новинок методичної літератури.
12. Залучати педагогів до участі в заходах з нагоди святкування Дня дошкілля та Дня працівника освіти
13.Провести обстеження звуковимови дітей середнього та старшого дошкільного віку.
14.Провести батьківські збори у вікових групах на тему:
« Організація освітнього процесу з дітьми раннього віку. Адаптаційні процеси.» (ранній вік)
«Граючись, навчаємося і розвиваємося.Привчаємо до самостійності.» ( молодший вік)
«Вікові особливості дітей п’ятого року життя. Мовленнєві навички дитини середнього дошкільного віку» (середній вік)
« Формування міркувальних навичок дітей старшого дошкільного віку»(старший вік)
15. Підготувати звіт батьківського комітету щодо підготовки до нового навчального року.