Пам’ятка для батьків щодо відвідування дітьми закладу дошкільної освіти в умовах карантину

1. Приводячи дитину у садок обов’язково одягніть захисну маску, так щоб ніс і рот були закриті.
2. Пам’ятайте що ранковий прийом дітей та передачу після закінчення дня проводить вихователь групи на території закладу, за несприятливих умов – на вході до приміщення.
3. При вході у заклад дітям робитимуть температурний скринінг та кожні 4 години;
4. При спілкуванні з педагогами та батьками групи дотримуйтеся дистанції, уникайте скупчень.
5. Прийом дітей у ЗДО здійснюється за умови наявності довідки форми 095/о про відсутність медичних протипоказів для відвідування ЗДО, з обов’язковою відміткою про відсутність контакту з хворими на COVID-19, з підозрою на COVID-19 та з особами, які перебувають на самоізоляції на протязі останніх двох тижнів.
6. Щоденно слідкуйте за станом здоров’я дитини.
7. Уникайте людних місць.
8. Користуйтеся засобами індивідуального закладу.
9. Дотримуйтеся санітарно-гігієнічних правил: часто мийте руки, обробляйте антисептиком, брудними руками не торкайтеся обличчя (рота, носа, очей, волосся) і привчайте до цього дітей.
10. Уникайте контактів з людьми із симптомами респіраторного захворювання.
11. При появі симпомів респіраторної хвороби ( це не обов’язково короновірус) ізолюйтеся і користуйтеся засобами індивідуального захисту ( маска, рукавички).
12. При появі ознак респіраторного захворювання у дитини не панікуйте, повідомте працівників дитячого садка і залишайтеся вдома.
13. В громадських місцях, транспорті обов’язково користуйтеся засобами індивідуального захисту, дотримуйтеся дистанції.
14. Пам’ятайте якщо у дитини температура 37, 2 С, малюк не допускається до відвідування ЗДО.
15. Позитивно налаштовуйте себе та дітей.